Słów kilka o błyskotkach, czyli o tym, co kobiety kochają najbardziej
13 lutego 2016
CH2564
Fossil CH2564 – zegarek, który działa na kobiety
26 lutego 2016
Pokaż wszystko

Bądź jak James Bond – załóż stylowy zegarek dla prawdziwego faceta

JR1494Dobrze skrojony garnitur, błyszczące buty, czarny krawat i śnieżnobiała koszula – to atrybuty dbającego o siebie mężczyzny. Wizerunek uzupełniają zazwyczaj zasłaniające oczy ciemne okulary oraz oplatający nadgarstek stylowy zegarek. Trudno o lepszy wabik na kobiety.

Jednym z nich jest Fossil JR1494, dla którego charakterystyczna jest stylowa, dwukolorowa bransoletka. Poza tym, cechują go ogromne, czytelne liczby widoczne na tarczy zegarka oraz sportowy charakter. Krótko mówiąc, to rozwiązanie dla prawdziwego dżentelmena.

Najwyższa jakość materiałów

Czasomierz Fossil JR1494 powstał z najlepszych materiałów, które są dostępne na rynku. Jego główna część, czyli koperta, jest wykonana z wysokiej jakości chirurgicznej stali. Daje to gwarancję tego, że zegarek nigdy nie będzie miał śladów korozji. Co więcej, mogą go nosić osoby wrażliwe – ryzyko uczulenia na jakikolwiek materiał jest w tym przypadku bowiem minimalne.

Wśród atutów tego modelu można wymienić także wysoką wodoszczelność (nurkowanie i pływanie wreszcie nie muszą być problemem) oraz dużą wytrzymałość jeśli chodzi o uderzenia.

Istnieje również możliwość regulacji bransolety, dzięki czemu zegarek może się w pełni dopasować do nadgarstka swojego użytkownika.

Fossil JR1494 – zegarek z klasą

To solidny zegarek, który ma za zadanie służyć facetowi przez wiele lat i zarazem doskonały przykład na to, że – by mieć elegancki i porządny czasomierz – wcale nie trzeba wydawać kilku tysięcy złotych.

A praca zegarka zależy w dużym stopniu od żywotności baterii, która wynosi średnio 2-3 lata. I – co niezwykle istotne – Fossil JR1494 nie wymaga najmniejszych regulacji. Jego dokładność jest bowiem stale monitorowana.

Na koniec warto wspomnieć też o tym, że ten model zegarka jest wyposażony w stoper. Jego wyniki można odczytać na dodatkowych, małych tarczach.

Podsumowując, zegarek Fossil JR1494 to odważne połączenie granatu, czerni i nowoczesnego, czerwonego złota. Dobrze jest jednak pamiętać, że ten designerski gadżet ma być przede wszystkim funkcjonalny.

Comments are closed.