Bądź jak James Bond – załóż stylowy zegarek dla prawdziwego faceta
26 lutego 2016
ES3101
Klasa zawarta w zegarku, czyli coś dla prawdziwej bizneswoman
26 lutego 2016
Pokaż wszystko

Fossil CH2564 – zegarek, który działa na kobiety

CH2564

CH2564Na ten zegarek mężczyźni podrywają kobiety. Tajemniczy i zarazem stylowy wygląd czasomierza Fossil CH2564 to elegancja w wyjątkowym wydaniu. Obok tego modelu trudno przejść obojętnie.

To połączenie wygody, funkcjonalności i zarazem prostoty. Te zwykłe, jak mogłoby się wydawać cechy, dają jednak kosmiczny efekt, w którym bez wątpienia można się zakochać.

Oryginalny design w kosmicznym stylu

Zegarek Fossil CH2564 bardzo łatwo rzuca się w oczy. Pozytywnie zaskakuje przede wszystkim kolorem – czasomierz mieni się bowiem na niebiesko. Śmiało można więc stwierdzić, że doskonale współgra nie tylko z błękitem oczu, ale i z ubiorem – szczególnie z popularnymi dżinsami czy klasycznymi koszulami.

Dużym atutem jest również czarny, skórzany pasek, który zdobią niewielkie, białe nitki. Dzięki nim, zegarek zyskuje bardziej uniwersalny, a wręcz sportowy charakter.

Funkcjonalność, która zachwyca

Czasomierz Fossil CH2564 jest nie tylko ładny dla oka, ale i praktyczny. Jest odporny na korozję i uderzenia, a także jest wodoszczelny. Bez najmniejszego problemu można w nim pływać oraz nurkować na głębokość około 10 metrów.

Krótko mówiąc, ten czasomierz robi wrażenie. Szczególnie na kobietach. A w dodatku jest wygodny, gustowny i nowoczesny. Nie wymaga jakichkolwiek regulacji, nie tracąc jednocześnie na jakości – jest bowiem niezwykle dokładny.

Na bieżąco z nowymi trendami

Warto zaznaczyć, że taki stylowy czasomierz może być doskonałym pomysłem na prezent. Szczególnie dla mężczyzn, którzy idą z duchem czasu i lubią się modnie ubierać. Fossil CH2564 jest bowiem doskonałym dodatkiem do garderoby dżentelmena, dla którego najnowsze trendy są czymś naturalnym i zrozumiałym.

A że każdy zegarek stanowi element kodu ubraniowego człowieka, warto zwracać uwagę na jego design. Jeśli facet chce dać światu sygnał, że dba o siebie i swój wygląd, czasomierz Fossil CH2564 będzie tu doskonałym wyborem.

Comments are closed.