JR1424
Fossil JR1424 – precyzja, od której dzieli zaledwie jedno spojrzenie
2 lutego 2016
Fossil ES3032 – delikatność i szyk, czyli piękno zawarte w jednym zegarku
12 lutego 2016
Pokaż wszystko

Fossil CH2601 – zegarek, którym można się pochwalić

CH2601Szukasz prezentu dla ukochanego? Zegarek Fossil CH2601 to idealny wybór. Jest gwarancją wygody i funkcjonalności. Tym gadżetem po prostu trzeba się pochwalić.

Zegarek jest wykonany z materiałów najlepszej jakości. Tworzy go niezniszczalna stal chirurgiczna. O korozję czy objawy uczuleniowe nie trzeba się zatem martwić.

Wyskocz z samolotu… i sprawdź godzinę

Z tym zegarkiem śmiało można grać w paintballa albo skakać ze spadochronem czy na bungee. Zegarek Fossil CH2601 jest bowiem odporny na uszkodzenia.

Wyraźnie widoczna jest tu także zbawcza moc natury. Pierwiastek, z którym każdy ma na co dzień do czynienia, czyli krzem, jest gwarantem niezawodności i trwałości. A jest on podstawowym składnikiem, na bazie którego powstało szkiełko, ochraniające tarczę tego wyjątkowego zegarka.

2 w 1, czyli zegarek i stoper w jednym urządzeniu

Co więcej, z czasomierzem Fossil CH2601 niestraszne są sporty wodne. Cechuje go bowiem wodoszczelność. Pływanie czy nurkowanie na głębokości do 10 metrów nie jest więc problemem. W dodatku wraz ze standardową tarczą zegara klient otrzymuje stoper, a także datownik.

Zegarek na każdy nadgarstek

Atutem zegarka marki Fossil jest również opcja dopasowania jego bransolety do indywidualnych potrzeb. Użytkownik czasomierza odczuwa w ten sposób wygodę z jego noszenia – praktycznie nie czuje go na nadgarstku.

Gadżet, który można nosić z dumą

Zegarek Fossil CH2601 jest nie tylko łatwy w obsłudze, ale i stylowy. Białe linie wyraźnie widoczne na czarnym tle dodają czasomierzowi sportowego stylu. Jednocześnie jest on bardzo ekskluzywny. Można więc założyć go na formalne i bardziej prywatne spotkania oraz… po prostu się nim chwalić. Bo takiego gadżetu nie należy się wstydzić. Jest on modnym dodatkiem, który bez wątpienia może być postrzegany za atrybut prawdziwego mężczyzny. Dodaje mu bowiem elegancji i zarazem pomaga zbudować wizerunek dżentelmena.

Comments are closed.