Zegarek Fossil ES3719 – wyznacznik kobiecego gustu
26 lutego 2016
Pokaż wszystko

Fossil FS4812 – zegarek z przyszłością, po którą aż chce się sięgać

FS4812

FS4812Od razu po pobudce człowiek zazwyczaj wyciąga rękę po dwa konkretne przedmioty: kubek ciepłej kawy i… zegarek. Oba bez wątpienia bardzo szybko stawiają na nogi. Nic nie działa bowiem tak mobilizująco jak kofeina i szybko upływający czas.

Jednak żeby móc go kontrolować, potrzebny jest porządny czasomierz. Taki, jak Fossil FS4812, będący połączeniem stylowego designu, wygody i funkcjonalności.

Coś dla prawdziwego mężczyzny

Fossil FS4812 to stylowy, męski zegarek – jeden z najlepszych takich egzemplarzy na świecie. Nie powoduje bowiem korozji, jest wodoodporny i w dodatku nie uczula. A to spora ulga dla tych, którzy na co dzień muszą się z tymi problemami zmagać.

Warto zwrócić uwagę również na to, że szkło jest bardzo dobrej jakości. Zegarek powstał na bazie krzemu, który cechują utwardzalność i zarazem spora odporność na uderzenia.

Komfort jest w cenie

Zdecydowanie ciekawy jest tutaj mechanizm, w oparciu o który zegarek w ogóle działa. Otóż jest on napędzany energią czerpaną z baterii. Jednocześnie jest bardzo dokładny.

Kolejnym niezwykle istotnym elementem czasomierza jest jego pasek. Okazuje się, że jest on wykonany ze skóry cielęcej, zapewniającej duży komfort jego noszenia.

Godziny w formie rzymskich cyfr

Tym, co od razu rzuca się w oczy po wnikliwym obejrzeniu zegarka Fossil FS4812, są oznaczenia godzin. Przedstawiono je bowiem w formie rzymskich cyfr. Dzięki temu, ładnie współgrają one z niebanalnym stylem całego czasomierza. Godziny są bardziej czytelne, a ich odczytywanie – nawet w biegu – dużo prostsze.

Zegarki w bardzo dobrym stylu

Fossil FS4812 to zegarki, które bez wątpienia nadają ton ich wersjom przyszłości. Są bowiem bardzo wygodne, delikatne i funkcjonalne. Ponadto są znakomitym połączeniem sportowego charakteru i elegancji czasomierza.

Comments are closed.