CH2564
Fossil CH2564 – zegarek, który działa na kobiety
26 lutego 2016
Zegarek Fossil ES3719 – wyznacznik kobiecego gustu
26 lutego 2016
Pokaż wszystko

Klasa zawarta w zegarku, czyli coś dla prawdziwej bizneswoman

ES3101

ES3101Otwierasz oczy, wyłączasz budzik, a wstając z łóżka zakładasz zegarek. Takie czynności o poranku to dla wielu ludzi standard. Tyle, że czasomierz może być czymś więcej, niż tylko wskazówkami, które odliczają minuty do pełnej godziny. Jednym z nich jest Fossil ES3101.

To połączenie luksusu i funkcjonalności. Idealny dla typowej bizneswoman. Zachwyca delikatnością i zarazem precyzyjnym wykończeniem.

Dbałość o szczegóły

Zegarek Fossil ES3101 charakteryzuje dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Dwa rzędy maleńkich kryształków doskonale komponują się ze złotą bransoletą. Jednocześnie tarcza zegara jest niezwykle czytelna – w dodatku wyposażona w interesujący datownik. Zawarto na nim nie tylko datę, ale i nazwę dnia tygodnia, a wyznaczają je… osobne wskazówki.

Jakość, która zachwyca

Wszystko jest wykonane z wysokiej jakości materiałów. Szkiełko, stworzone na bazie krzemu, jest odporne na najróżniejsze uszkodzenia. Cechuje go bowiem bardzo duża trwałość. Zegarek Fossil ES3101 mogą też nosić alergicy – nie powoduje on bowiem reakcji uczuleniowych. Istotne jest również to, że jest on wodoodporny.

Dla kobiet z klasą

Z tym gadżetem każda kobieta bez problemu wyróżnia się z tłumu. Co więcej, czuje się ona wyjątkowa, a stylowy czasomierz nadaje jej delikatności. I mimo że – tak jak u każdego innego człowieka – jest on zakładany zazwyczaj podczas codziennej, porannej krzątaniny, wydaje się powodować efekt czarodziejskiej różdżki. Z czasomierzem Fossil ES3101 na nadgarstku kobieta po prostu promienieje.

Co więcej, zegarek ten można łatwo dopasować do różnych strojów. Może być przepięknym, stylowym dodatkiem do wielu stylizacji. Zwłaszcza, że trudno oderwać od niego wzrok. Z całą odpowiedzialnością można też stwierdzić, że czasomierz Fossil ES3101 świetnie nadaje się na wyjątkowy prezent urodzinowy. To podarek, który na pewno spotka się z dużą aprobatą każdej damy.

Comments are closed.