Fossil CH2601 – zegarek, którym można się pochwalić
11 lutego 2016
Pokaż wszystko

Fossil JR1424 – precyzja, od której dzieli zaledwie jedno spojrzenie

JR1424

JR1424Lubisz zegarek, na którym wszystko widać jak na dłoni? Fossil JR1424 to czasomierz dla ciebie. Łączy wyrazistość i precyzję.

To gadżet stworzony dla tych, którzy nie chcą się wpatrywać w zegarek tylko po to, żeby wiedzieć, która jest godzina. Teraz można to bowiem sprawdzić zaledwie jednym, szybkim spojrzeniem.

Elegancja w każdym calu

Na zegarku Fossil JR1424 wszystko jest doskonale widoczne. W dodatku dzieje się tak, mimo że na tarczy zamieszczone są tylko cztery główne godziny: 12:00, 3:00, 6:00 i 9:00. Każda z tych cyfr jest za to sporych rozmiarów. Wyraźnie zaznaczone są również poszczególne minuty.

Co więcej, wszystkie wskazówki zostały wykonane z niezwykłą dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. To precyzja, która bez wątpienia może wzbudzać podziw.

Kolejnym elementem zegarka, na który warto zwrócić uwagę, jest pasek. Został on wykonany ze skóry cielęcej, która gwarantuje nie tylko dużą wytrzymałość, ale i komfort noszenia. Bez wątpienia zapewnia też elegancki wygląd czasomierza – szczególnie w połączeniu ze stylową klamrą.

Styl zawarty w zegarku

Zegarek Fossil JR1424 jest wodoodporny, a cieszyć się z niego mogą także ci, którzy zazwyczaj borykają się z problemem widocznych objawów uczuleniowych. Co więcej, dzięki krzemowi, który stanowi spore wzmocnienie dla szkiełka czasomierza, niestraszne są mu uderzenia.

To zegarek, w który bez wątpienia warto zainwestować. Charakteryzują go bowiem duża trwałość, niezawodność i precyzja. I mimo że czasomierz ten wygląda na bardzo masywny, to tak naprawdę jest lekki i miły w dotyku. Co istotne, można go bardzo łatwo dopasować do niemal każdego ubioru.

Zegarek dla prawdziwych mężczyzn

Mężczyzna, który nosi ten model na nadgarstku, wydaje się być bardzo zdecydowany i odważny. Czasomierz dodaje mu klasy i pewności siebie. Z takim zegarkiem facet zamienia się w prawdziwego dżentelmena, gotowego na nawet najbardziej nieoczekiwane wyzwania.

Comments are closed.