ES3101
Klasa zawarta w zegarku, czyli coś dla prawdziwej bizneswoman
26 lutego 2016
FS4812
Fossil FS4812 – zegarek z przyszłością, po którą aż chce się sięgać
26 lutego 2016
Pokaż wszystko

Zegarek Fossil ES3719 – wyznacznik kobiecego gustu

ES3719Przeczesywanie włosów, wiązanie butów czy poprawianie żakietu – te i wiele innych czynności, które kobiety wykonują codziennie niezliczoną ilość razy, eksponują oplatający nadgarstek zegarek. To istotny dodatek, który świadczy o guście albo jego braku.

Tym, który bez wątpienia należy do czołówki stylowych czasomierzy, jest Fossil ES3719. To modny gadżet, który śmiało można uznać za atrybut kobiecości.

Elegancja i funkcjonalność

Ten model jest idealny dla pań, które stawiają na elegancję i zarazem bardzo dobre parametry. Zegarek Fossil ES3719 cechują bowiem wodoodporność oraz niezwykle przejrzyste szkiełko, które trudno jest zbić czy porysować.

Jednocześnie czasomierz ten jest bardzo atrakcyjny wizualnie. Ma pozłacaną bransoletkę i trzeba przyznać, że doskonale leży na damskim nadgarstku. A że błyskotki właściwie od zawsze były najlepszym przyjacielem kobiety, to zegarek ES3719 może być świetnym pomysłem na prezent – ten urodzinowy albo świąteczny.

Stylowy zegarek jako świetny dodatek do stroju

Zegarek ES3719 kusi głównie złotą tarczą i jednym rzędem maleńkich kryształków. Posiada też podwójny datownik, który eksponuje konkretną datę oraz nazwę dnia tygodnia. A wszystko po to, by dama po prostu czuła się wyjątkowo. Z tego powodu czasomierz traktuje się czasem jako stylowy dodatek do stroju.

Kobiety chwalą się biżuterią

Taki czasomierz – podobnie jak wiele innych przedmiotów zaliczanych do biżuterii – dodaje kobiecie uroku. Wszystkie damy lubią go zatem eksponować. A robią to zazwyczaj przy każdej, nadarzającej im się okazji. I wcale nie są tu potrzebne wielkie, rodzinne imprezy czy spotkania w gronie znajomych.

Szans na wyeksponowanie stylowego zegarka jest bowiem bardzo dużo. Kobiety robią to jeśli i gdzie tylko się da. Nagle chwalą się więc nimi, przeczesując włosy albo poprawiając ubranie.

Comments are closed.